Hoofdklasse programma

Zaterdag - A
Game week 28
Apr 29 Haaglandia (Zat) GEAN Jodan Boys
Zaterdag - B
Game week 28
Apr 29 Staphorst 14:30 Flevo Boys
Zaterdag - A
Game week 28
Apr 29 Achilles Veen 14:30 Hoek
Apr 29 Breukelen 14:30 Argon
Apr 29 Noordwijk 14:30 DFS
Apr 29 RVVH 14:30 Sliedrecht
Apr 29 Smitshoek 14:30 Ajax (amateurs)
Apr 29 Swift 14:30 Spijkenisse
Apr 29 Ter Leede 14:30 Zwaluwen
Zaterdag - B
Game week 28
Apr 29 ACV 14:30 DOVO
Apr 29 ASV Dronten 14:30 Sparta Nijkerk
Apr 29 AZSV 14:30 Oranje Nassau
Apr 29 Excelsior '31 14:30 Genemuiden
Apr 29 NSC 14:30 SDCP
Apr 29 Urk 15:00 Eemdijk
Apr 29 SDV Barneveld 15:00 Apeldoorn CSV
Zondag - A
Game week 28
Apr 29 VV Heerenveen 19:30 MSC
Zondag - B
Game week 28
Apr 30 HV & CV Quick 14:00 Vlissingen
Zondag - A
Game week 28
Apr 30 De Meern (Zon) 14:00 Silvolde
Apr 30 Hollandia 14:00 Woezik
Apr 30 SJC Noordwijk 14:00 ADO '20
Apr 30 RKHVV 14:00 JOS Watergraafsmeer
Apr 30 Dieze West 14:00 SWZ
Zondag - B
Game week 28
Apr 30 Gemert 14:30 Blauw Geel '38
Apr 30 Halsteren 14:30 DOSKO
Apr 30 RKSV Nuenen 14:30 IFC
Apr 30 OSS '20 14:30 DESO
Apr 30 EHC/Norad 14:30 RKAVV
Apr 30 Chevremont 14:30 Gestel
Zondag - A
Game week 28
Apr 30 Alverna 14:30 De Bataven
Zondag - B
Game week 28
Apr 30 DHC Delft 15:00 Groene Ster
Zondag - A
Game week 28
Apr 30 Hoogland 15:00 SDO
Zaterdag - B
Game week 29
mei 06 ASV Dronten 02:00 Excelsior '31
mei 06 Apeldoorn CSV 02:00 ACV
mei 06 DOVO 02:00 Urk
mei 06 Eemdijk 02:00 AZSV
mei 06 Oranje Nassau 02:00 SDV Barneveld
mei 06 Genemuiden 02:00 NSC
mei 06 Sparta Nijkerk 02:00 Staphorst
Zaterdag - A
Game week 29
mei 06 DFS 02:00 Smitshoek
mei 06 Hoek GEAN Haaglandia (Zat)
mei 06 Sliedrecht 02:00 Breukelen
mei 06 Spijkenisse 02:00 RVVH
mei 06 Zwaluwen 02:00 Swift
Zaterdag - B
Game week 29
mei 06 Flevo Boys 03:00 SDCP
Zaterdag - A
Game week 29
mei 06 Ajax (amateurs) 03:00 Jodan Boys
mei 06 Argon 03:00 Ter Leede
mei 06 Noordwijk 03:00 Achilles Veen
Zondag - A
Game week 29
mei 07 VV Heerenveen 14:00 RKHVV
mei 07 MSC 14:00 SJC Noordwijk
mei 07 SDO 14:00 De Meern (Zon)
mei 07 JOS Watergraafsmeer 14:00 Dieze West
mei 07 ADO '20 14:00 SWZ
mei 07 Woezik 14:00 Alverna
mei 07 Silvolde 14:00 Hollandia
Zondag - B
Game week 29
mei 07 RKAVV 14:30 HV & CV Quick
mei 07 Blauw Geel '38 14:30 RKSV Nuenen
mei 07 Vlissingen 14:30 Halsteren
mei 07 DOSKO 14:30 OSS '20
mei 07 Gestel 14:30 DHC Delft
mei 07 Chevremont 14:30 Gemert
mei 07 DESO 14:30 EHC/Norad
Zondag - A
Game week 29
mei 07 De Bataven 15:00 Hoogland
Zondag - B
Game week 29
mei 07 Groene Ster 15:30 IFC
Zaterdag - B
Game week 30
mei 13 ACV 02:00 Oranje Nassau
mei 13 Excelsior '31 02:00 Sparta Nijkerk
mei 13 NSC 02:00 Eemdijk
mei 13 SDCP 02:00 Genemuiden
mei 13 SDV Barneveld 02:00 ASV Dronten
mei 13 Staphorst 02:00 DOVO
mei 13 Urk 02:00 Apeldoorn CSV
Zaterdag - A
Game week 30
mei 13 Haaglandia (Zat) GEAN Spijkenisse
mei 13 Smitshoek 02:00 Zwaluwen
mei 13 Ter Leede 02:00 Sliedrecht
Zaterdag - B
Game week 30
mei 13 AZSV 03:00 Flevo Boys
Zaterdag - A
Game week 30
mei 13 Achilles Veen 03:00 DFS
mei 13 Breukelen 03:00 Noordwijk
mei 13 Jodan Boys 03:00 Hoek
mei 13 RVVH 03:00 Ajax (amateurs)
mei 13 Swift 03:00 Argon
Zondag - A
Game week 30
mei 14 De Meern (Zon) 14:00 De Bataven
mei 14 Hollandia 14:00 SDO
mei 14 SJC Noordwijk 14:00 Silvolde
mei 14 Alverna 14:00 ADO '20
mei 14 RKHVV 14:00 MSC
mei 14 Dieze West 14:00 Woezik
mei 14 SWZ 14:00 JOS Watergraafsmeer
Zondag - B
Game week 30
mei 14 OSS '20 14:30 Vlissingen
mei 14 EHC/Norad 14:30 DOSKO
mei 14 DHC Delft 14:30 DESO
mei 14 IFC 14:30 Blauw Geel '38
mei 14 Gemert 14:30 Gestel
mei 14 Halsteren 14:30 Chevremont
mei 14 RKSV Nuenen 14:30 RKAVV
Zondag - A
Game week 30
mei 14 Hoogland 15:00 VV Heerenveen
Zondag - B
Game week 30
mei 14 HV & CV Quick 15:30 Groene Ster

Praat mee over de Hoofdklasse